Nowy Rok szkolny 2023/2024

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

Mamy przyjemność poinformować Was o organizacji nowego roku szkolnego w naszym żłobku na rok 2023-2024. Jesteśmy podekscytowani nadchodzącym okresem, który niesie ze sobą wiele nowych możliwości i wyzwań.

W tegorocznym roku szkolnym, z radością prezentujemy nowe nazwy grup dla naszych najmłodszych podopiecznych. Oto one:

Na parterze:

  1. Żółwiki – Grupa żółwiki to grupa, która będzie skupiona na kreatywności i rozwijaniu wyobraźni naszych maluchów.
  2. Hipcie – Hipcie to grupa, gdzie nasze najmłodsze dzieci będą mogły spędzać czas rozwijając swoje umiejętności i zdobywając nowe doświadczenia.
  3. Pingwinki – Grupa pingwinki to miejsce, gdzie dzieci będą mogły uczyć się przez zabawę i interakcje społeczne.
  4. Rybki – W grupie rybki dzieci będą miały okazję eksplorować świat wodny i rozwijać swoją ciekawość świata.

Na piętrze:

  1. Krokodylki – Grupa krokodylki to miejsce, gdzie nasze starsze dzieci będą rozwijać swoje umiejętności interpersonalne, gotowość do nauki oraz niezależność.
  2. Delfinki – Delfinki to grupa, w której dzieci będą mogły kontynuować swoją naukę, rozwijać kreatywność i przygotowywać się do przyszłych wyzwań w przedszkolu.

Jesteśmy przekonani, że te nowe nazwy grup pomogą dzieciom identyfikować się w żłobku i tworzyć silne więzi z rówieśnikami oraz opiekunami. Nasza kadra pedagogiczna jest gotowa, by zapewnić wsparcie i rozwijające zajęcia, które pozwolą dzieciom rosnąć, uczyć się i cieszyć się każdym dniem spędzonym u nas.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebują dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z naszym biurem. Czekamy z niecierpliwością na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i wspólną podróż w świat edukacji i zabawy.

Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzacie naszą placówkę.

Z wyrazami szacunku, Patrycja Słojewska